Manaj nuk grumbullohet me Kombëtaren: Do kthehem më i fortë për ngritur në qiell emrin e Shqipërisë

Publikuar tek: sport, më 18:17 08-09-2015 Manaj nuk grumbullohet me Kombëtaren: Do kthehem më i fortë për ngritur në qiell emrin e Shqipërisë

Futbollisti i Kombëtares shqiptare U21 për shkak të një dëmtimi është detyruar të mos jetë i pranishëm në ndeshjen që po luhet aktualisht mes Shqipërisë dhe Portugalisë në stadiumin “Qemal Stafa”.

Në një postim në facebook, sulmuesi i Interit shprehet se së shpejti do të rikthehet më i fuqishëm për të ngritur në qiell emrin e kombit.

“Sot dua t’i uroj vllezërve të mij sukses edhe fitore në ndeshjen kundër Portugalisë. Fatkeqësisht problemi shëndetësor që pata gjatë ndeshjes nuk më lejoi qendrimin këtu në Shqipëri të luftoja me 10 luanët e tjerë në fushë por ju premtoj që do rikthehem sa më shpejt dhe më i fort për të ngritur në qell emrin e kombit tim bashkë me ju, edhe për të bërë krenar mijëra tifozë në botë! Dua të dini që do ju ndjek nga larg dhe do jem aty me shpirt e me zemër duke ju mbështetur çdo second! E dua vendin tim edhe do bëja gjithçka për të”, shkruan Manaj.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092511177062988
array(1) { ["section"]=> string(104) "manaj-nuk-grumbullohet-me-kombetaren-do-kthehem-me-i-forte-per-ngritur-ne-qiell-emrin-e-shqiperise-20281" }