Manastirliu i lutet qytetarëve: Respektoni çdo ditë këto 3 veprime, ndryshe nuk e mundim dot virusin!

Publikuar tek: aktualitet, më 12:37 12-07-2020 Manastirliu i lutet qytetarëve: Respektoni çdo ditë këto 3 veprime, ndryshe nuk e mundim dot virusin! Fotomontazh

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, i ka bërë apel qytetarëve duke iu lutur që të bëjnë çdo ditë 3 veprime të thjeshta, të cilat ndihmojnë në luftën ndaj Covid-19.

Përmes një shënimi në facebook, Manastirliu thotë se të gjithë duhet të respektojmë distancën, të vendosim maskën dhe të ruajmë higjienën vetjake.

Veprime këto që ndihmojnë në parandalimin dhe në luftën ndaj Cocid-19.   

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096700191497803
array(1) { ["section"]=> string(105) "manastirliu-i-lutet-qytetareve-respektoni-cdo-dite-keto-3-veprime-ndryshe-nuk-e-mundim-dot-virusin-213615" }