Manastirliu i uron ditëlindjen mjekut të Infektivit: Sonte është turn i natës, po e kalon ditëlindjen e 49-të me pacientët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:50 22-04-2020 Manastirliu i uron ditëlindjen mjekut të Infektivit: Sonte është turn i natës, po e kalon ditëlindjen e 49-të me pacientët Mjeku Dritan Mema me koleget e Infektivit

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, i uron ditëlindjen mjeku të Infektivit Dr.Dritan Mema, i cili është sonte në punë dhe ditëlindjen do ta kalojë me pacientët.

Manastirliu shkruan se sonte mjeku infeksionit Mema është turni i natës dhe i duhet që ditëlindjen e 49-të ta kalojë me pacientët e prekur nga koronavirusi.

“Dr. Dritan Mema po shërben në këto momente në turnin e natës në spitalin infektiv. Sot është një ditë e veçantë për mjekun infeksionist i cili po e kalon ditëlindjen e 49 në shërbim të pacientëve të prekur nga #COVID19! Edhe 100 doktor Dritani”, shkruan ministrja Manastirliu dhe ndan foton e mjekut me kolegët e Infektivit.

94356718_936149120174472_7914710289335975936_o_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090298652648926
array(1) { ["section"]=> string(127) "manastirliu-i-uron-ditelindjen-mjekut-te-infektivit-sonte-eshte-turn-i-nates-po-e-kalon-ditelindjen-e-49-te-me-pacientet-203619" }