Manastirliu publikon foton domethënëse, mjekja me sytë e përhumbur brenda spitalit Covid

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:21 11-08-2020 Manastirliu publikon foton domethënëse, mjekja me sytë e përhumbur brenda spitalit Covid Foto e nje mjekeje e publikuar nga ministrja

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliua ka publikuar një foto domethënëse të një mjekeje, në krye të detyrës, në luftë me Covid-19.

Fotoja është tejet domthenëse, pasi fokusi është te sytë e mjekes që duken disi të përhumbur, por që vijojnë të përcjellin shkëlqim dhe shpresë.

"Heronj", shkruan Manastirliu në "facebook", krahas fotos së mjekes e cila ndodhet brenda një prej spitaleve Covid.

Situata e Covid në vendin tonë vijon të përkeqësohet ditë pas dite, pasi sot janë raportuar 5 viktima dhe 140 raste të reja, shifra më e lartë e regjistruar që nga fillimi i pandemisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010198831558228
array(1) { ["section"]=> string(94) "manastirliu-publikon-foton-domethenese-mjekja-me-syte-e-perhumbur-brenda-spitalit-covid-216840" }