Mancini i hap rrugë huazimit të Manajt: Duhet të luaj më shumë në një ekip tjetër

Publikuar tek: sport, më 07:24 23-12-2015 Mancini i hap rrugë huazimit të Manajt: Duhet të luaj më shumë në një ekip tjetër

Trajneri i Interit, Roberto Mancini, eshtë i bindur që talenti shqiptar, Rei Manaj, duhet të transferohet në një klub më të vogël, ku do të ketë mundësi për të luajtur në vazhdimësi dhe ku konkurrenca nuk është aq e fortë sa te ziklatërit.

Tekniku 51-vjecar sheh te skuadra siçiliane e Palermos ambientin perfekt ku do të mund të rritet më shumë si futbollist 18-vjecari, i cili kërkon të fitojë besimin e trajnerit te perfaqesueses shqiptare, Ganni De Biasi, për t’u grumbulluar me kombëtaren shqiptare për finalet e Euro 2016.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.098445177078247
array(1) { ["section"]=> string(86) "mancini-i-hap-rruge-huazimit-te-manajt-duhet-te-luaj-me-shume-ne-nje-ekip-tjeter-28372" }