Mancini zyrtarizon të hënën detyrën e re, merr në dorëzim kombëtaren italiane

Publikuar tek: sport, më 23:05 11-05-2018 Mancini zyrtarizon të hënën detyrën e re, merr në dorëzim kombëtaren italiane

Siç bëhet me dije dhe nga mediat e huaja Roberto Mancini do të zgjidhet trajneri i ri i Italisë.

Ai zhvillon të hënën një takim me drejtuesit epërfaqësues italiane në të cilën pritet që të firmosi dhe kontratën. Kontrata e teknikut italian do të zgjasi deri në vitin 2020, nga e cila do të përfitojë 6 milionë euro në sezon.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021255016326904
array(1) { ["section"]=> string(83) "mancini-zyrtarizon-te-henen-detyren-e-re-merr-ne-dorezim-kombetaren-italiane-120437" }