Mandati “Rama 2”, kryeministri zbulon ç’është bërë në 45 ditët e para të qeverisjes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:25 17-11-2017 Mandati “Rama 2”, kryeministri zbulon ç’është bërë në 45 ditët e para të qeverisjes

Kryeministri Edi Rama ka përshëndetur të gjithë ndjekësit e tij në rrjetin social facebook, për një video ku tregon se cilat janë qenë arritjet e tij në 45 ditët e para të madatit të dytë qeverisës.

 Rama është fokusuar konkretisht në progresin e bërë për sigurinë ushqimore.  

“MIRËMËNGJES dhe me këtë pasqyrim të progresit të bërë për sigurinë ushqimore në 45 ditët e para të mandatit të ri, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan shefi i qeverisë.

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017616987228394
array(1) { ["section"]=> string(86) "mandati-rama-2-kryeministri-zbulon-c-eshte-bere-ne-45-ditet-e-para-te-qeverisjes-99869" }