Manekinë në studio, ja çfarë i bën ky televizion shqiptar ZYRTARËVE të qeverisë që nuk shkuan në emision

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:24 13-04-2017 Manekinë në studio, ja çfarë i bën ky televizion shqiptar ZYRTARËVE të qeverisë që nuk shkuan në emision

Dy zyrtarë të lartë u “ftuan” në studion e emisionit “Ekopolitikë” në televizionin Ora News lidhur me një problem të ditëve të fundit, siç është kalimi i transmetimeve nga sistemi analog në atë dixhital.

Në fakt, zyrtarët kishin vetëm emrat dhe fotografitë e tyre para kamerave sepse në mungesë dhe në kushtet kur kanë refuzuar vazhdimisht ftesën e gazetares Aurora Sulçe, kjo e fundit ka vendosur t’i zëvendësojë me dy manekinë, që vetëm heshtin.  

Bëhet fjalë për Milena Hariton, ministren e Inovacionit dhe Administratës Publike, si dhe kreun e AMA-s, Gentian Sala, të cilët janë sjellë në studio në një formë tjetër.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 32 vite nga vdekja e Enver Hoxhës, shihni si duket bashkëshortja Nexhmije sot
DENONCIMI: Plazhet e detit Jon masakrohen nga betonizimi (FOTOT FLAGRANTE) »
Article Logic
Execution time: 0.011666059494019
array(1) { ["section"]=> string(109) "manekine-ne-studio-ja-cfare-i-ben-ky-televizion-shqiptar-zyrtareve-te-qeverise-qe-nuk-shkuan-ne-emision-75008" }