Manjani takon kreun e Komisionit të Venecias në Strasburg

Publikuar tek: politike, më 15:38 28-01-2016 Manjani takon kreun e Komisionit të Venecias në Strasburg

Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka takuar sot gjatë një vizite në Strasburg, kreun e Komisionit të Venecias, Gianni Buquicchio.

Manjan është njohur me veprimtarinë e Komisionit të Venecias dhe ka vlerësuar impenjimin e madh të këtij komisioni në Reformën në Drejtësi. Ministri i Drejtësisë tha se është e nevojshme të forcohen marrëdhëniet dhe të rritet bashkëpunimi me Komisionin e Venecias.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.01006817817688
array(1) { ["section"]=> string(63) "manjani-takon-kreun-e-komisionit-te-venecias-ne-strasburg-31165" }