Manjati Aleksandër Frangaj mbledh miq e bashkëpunëtorë për ditëlindje, VIDEO nga festa e çmendur dhe surpriza e Albës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:24 04-10-2016

Themeluesi i Klan Tv Aleksandër Frangaj ka festuar mbrëmë ditën e tij të lindjes.

Fill pas mbarimit të spektaklit “Dance With Me”, Frangaj i ka mbledhur të gjithë në një festë të çmendur në mabientet e “Padam”. Kjo është videoja me momentet e festës publikuar nga shefi i kuzhinës Renato Mekolli.

Sipas të ftuarve një nga momentet emocionuese të mbrëmjes ka qenë kur Alba, bashkëshortja e manjatit të medias i ka dedikuar këngën “Eja o shoku ynë” të Kozma Dushit. Për më shumë nga atmosfera e mbrëmshme ndiqni videon e mësipërme!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070998668670654
array(1) { ["section"]=> string(122) "manjati-aleksander-frangaj-mbledh-miq-e-bashkepunetore-per-ditelindje-video-nga-festa-e-cmendur-dhe-surpriza-e-albes-55047" }