Manjati i medias shqiptare mbush 60-vjeç, dalin FOTOT nga festa madhështore e Irfan Hysenbelliut

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:27 11-04-2019 Manjati i medias shqiptare mbush 60-vjeç, dalin FOTOT nga festa madhështore e Irfan Hysenbelliut

Sot për manjatin e medias shqiptare Irfan Hysenbelliu është një ditë e veçantë.

Ai feston 60-vjetorin e lindjes dhe për këtë ka organizuar një festë vërtetë special.

 Hysenbelliu ka mbledhur të afërm, miq dhe stafin e kompanive që drejton në restorant ‘Tribe’ në kryeqytet, raporton Newsbomb.al. 

Nën ritmet e muzikës dhe ushqimeve të ndryshme, të ftuarit duket se ja kanë kaluar vërtetë mirë.

5.jpg7.jpg4.jpg3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077388286590576
array(1) { ["section"]=> string(102) "manjati-i-medias-shqiptare-mbush-60-vjec-dalin-fotot-nga-festa-madheshtore-e-irfan-hysenbelliut-160049" }