Manjola Nallbani për festivalin e RTSH: Fituesi dihej prej 20 ditësh

Publikuar tek: barometri, më 08:26 27-12-2017 Manjola Nallbani për festivalin e RTSH: Fituesi dihej prej 20 ditësh

Nuk kanë të ndalur polemikat në lidhje me festivalin e RTSH-së që këtë vit u fitua nga Eugent Bushpepa.

E radhës në reagime dhe akuza, është këngëtarja e njohur Manjola Nallbani.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Nallbani shkruan se fituesi i festivalit këtë vit dihej 20 ditë para finales nga të gjithë artistët.

“Ndoshta rikthimi im ishte i nxituar derisa as këtë vit, nuk pata asnjë surprizë kur u tha çmimi i parë, siç ndodhte dikur”,- shkruan ndër të tjera Manjola Nallbani.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026040077209473
array(1) { ["section"]=> string(74) "manjola-nallbani-per-festivalin-e-rtsh-fituesi-dihej-prej-20-ditesh-104486" }