Manny Pacquiao në stërvitje me flamurin shqiptar

Publikuar tek: sport, më 15:52 03-05-2015 Manny Pacquiao në stërvitje me flamurin shqiptar

Manny nuk ka mundur ta mposhtë Floyd Mayweather Jr., në ndeshjen e shekullit, që për shumë ishte edhe ndeshja më e mërzitshme e boksit për shkak të strategjisë që Floyd zgjodhi të ndjekë në ring.

Por filipinasi Manny Pacquiao, u shpreh pas ndeshjes për një dëmtim në shpatullën e tij, çka nuk u morr parasysh në fillim të ndeshjes. Sipas specialistëve, ky dëmtim ndikoi në humbjen e ndeshjes.

Por ajo që na bie në sy në këtë fotografi është palestra ku Manny ishte dhe vazhdon të stërvitet e në veçanti flamuri shqiptar i pranishëm aty. Flamuri shqiptar ndodhet i varur midis shumë flamurëve të tjerë të vendeve të ndryshme të botës në palestrën e Pacquiaos, i cili pas ndeshjes u shpreh se “edhe humbja është pjesë e lojës”.

/newsbomb.al

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0082938671112061
array(1) { ["section"]=> string(54) "manny-pacquiao-ne-stervitje-me-flamurin-shqiptar-10277" }