Mans Zelmerlow fshin foton me flamurin shqiptar pas komenteve dhe reagimeve të shumta

Publikuar tek: bota, më 12:49 25-05-2015 Mans Zelmerlow fshin foton me flamurin shqiptar pas komenteve dhe reagimeve të shumta

Mans Zelmerlow, përfaqësuesi i Suedisë , njëkohësisht fituesi i Eurovision ka hequr foton me flamurin shqiptar.

Kjo foto mori shpërndarje masive në rrjetet sociale si dhe një reagim të menjëhershëm nga shqiptarët të cilët u ndjenë të fyer nga gjesti i tij dhe vërshuan me komente ndaj të riut. Fituesi i eurovision postoi këtë foto ku çlodhej në kolltuk e ndërsa këmbët i mbante vendosur mbi flamurin shqiptar.

Pas komenteve të shumta Mans Zelmerlow, për të cilin një pjesë mendojnë se e ka bërë pa qëllim gjestin me flamurin tonë, e ka fshirë foton.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.22079300880432
array(1) { ["section"]=> string(91) "mans-zelmerlow-fshin-foton-me-flamurin-shqiptar-pas-komenteve-dhe-reagimeve-te-shumta-11924" }