Mariah Carey abuzon me fotoshopin, në formë vetëm nëpër foto

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:47 13-04-2015 Mariah Carey abuzon me fotoshopin, në formë vetëm nëpër foto

Pavarësisht kritikave të shumta nga shtypi rozë për fotoshopin e tepërt në fotot e saj, Mariah Carey shfaqet në kopertinën e albumit të fundit sërish “e dobësuar” nëpërmjet teknologjisë.

“1 To Infinity” është albumi i saj i fundit dhe Mariah shihet ndryshe nga shfaqjet e saj të fundit në publik. Fansat e kanë akuzuar atë se abuzon me fotoshopin në rrjetet sociale.

Por, pavarësisht dukjes së saj, Carey mendohet që të jetë këngëtarja femër që ka shitur më shumë disqe që nga viti 2006 dhe është vlerësuar numri prej 280 milionë disqe të shitura në të gjithë botën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021018981933594
array(1) { ["section"]=> string(64) "mariah-carey-abuzon-me-fotoshopin-ne-forme-vetem-neper-foto-8607" }