Mariah Carey, këngetarja po del me multimiliarderin australian

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:38 20-06-2015 Mariah Carey, këngetarja po del me multimiliarderin australian Kengetarja me te dashurin e saj te ri

Mediat britanike publikojnë lajmin se këngëtarja Mariah Carey është duke dalë me miliarderin Australian James Packer. 

Këngëtarja është parë kapur dorë për dore gjatë një fundjave pushimesh në Itali, me një nga njerëzit më të pasur të botës.

Sipas Forbes, biznesmeni ka një pasuri prej 4.6 miliardë dollarësh dhe është i katërti për nga pasuria në listen Australizne. Ndërkohë që Mariah, pasuria e të cilës vlerësohet në 225 milionë dollar u tha se është në Itali me jahtin e Packer.

Këngëtarja u nda nga bashkëshorti i saj Nick Cannon vitin e kaluar, dhe është parë shumë e lumtur me të dashurin e ri. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010913848876953
array(1) { ["section"]=> string(67) "mariah-carey-kengetarja-po-del-me-multimiliarderin-australian-14098" }