Mariah Carey ‘ndez’ Krishtlindjet, përfshin fëmijët e saj në videoklip (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:35 23-12-2016

Këngëtarja e njohur, Mariah Carey ka ndezur atmosferën e Krishtlindjeve me këngën e saj më të re.

Por, surpriza ka qenë pikërisht pjesmarrja e 2 fëmijët e saj në këtë videoklip.

Këngëtarja e famshme u kishte premtuar fansave 3 surpriza në faqen e saj të internetit Mariahsëorld.com dhe e para erdhi në formën e një versioni “dance” të këngës “Here Comes Santa Claus”.

E veshur me një fustan të kuq Mariah Carey që i nxjerr në pah linjat dhe dekoltenë, këngëtarja duket mjaft tërheqëse.

 

 maria33.jpg

 

maria666.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10914087295532
array(1) { ["section"]=> string(79) "mariah-carey-ndez-krishtlindjet-perfshin-femijet-e-saj-ne-videoklip-video-63538" }