Marina dhe Geti darkojnë bashkë, si ju duken?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:47 23-08-2016 Marina dhe Geti darkojnë bashkë, si ju duken?

Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca janë çifti më i përfolur në mediat rozë.

Ata duken shumë të lumtur nën shoqërinë e njëri-tjetrit teksa darkojnë. Në tryezë me to ka qenë ulur dhe dikush tjetër, i cili nuk është fotografuar. Lindin dyshimet se kush mund të jetë ky?

marina_dhe_geti.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024700164794922
array(1) { ["section"]=> string(49) "marina-dhe-geti-darkojne-bashke-si-ju-duken-50585" }