Marina dhe Geti shijojnë pushimet në Meksikë, moderatorja publikon një tjetër foto

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:00 22-06-2017 Marina dhe Geti shijojnë pushimet në Meksikë, moderatorja publikon një tjetër foto

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi ndodhen në Meksikë, dhe po shijojnë pushimet e tyre.

Moderatorja ka publikuar një foto, këtë herë me kapelen karakteristike të meksikanëve ku shkruhet, “Rroftë Meksika”.

Çifti mesa duket po kalojnë shumë mirë nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe të miqve të tyre të huaj./Newsbomb.al/ 

marina.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090601444244385
array(1) { ["section"]=> string(87) "marina-dhe-geti-shijojne-pushimet-ne-meksike-moderatorja-publikon-nje-tjeter-foto-83401" }