Marina dhe Getoari fotografohen në momente romantike në det

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:58 27-06-2019 Marina dhe Getoari fotografohen në momente romantike në det

Prej disa ditësh reperi Getoar Selimi dhe bashkëshortja e tij, moderatorja Marina Vjollca ndodhen në Barbados.

Ata po shijojnë pushimet e tyre përrallore, në plazhin e mrekullueshëm dhe nuk kanë nguruar të postojnë foto herë pas here.

Së fundmi, ka qenë Getoari që ka postuar një foto me Marinën, ku shfaqen të përqafuar në det dhe shumë të dashuruar.

‘Çupa çupa’, e thërret me përkëdheli Getoari moderatoren.

Kujtojmë që së fundmi, Marina u përfol për një shtatzëni, por që nuk rezultoi e vërtetë.

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 1400 euro nata, zbulohet destinacioni i pushimeve të Adelina Tahirit me partnerin maqedonas
Mozzik së shpejti këngë të reja, Loredana thumbon kolegët (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.021886825561523
array(1) { ["section"]=> string(66) "marina-dhe-getoari-fotografohen-ne-momente-romantike-ne-det-170085" }