Marina dhe Luana Vjollca 10 vite më parë, shumë ndryshe nga sot

Publikuar tek: barometri, më 07:15 19-08-2017 Marina dhe Luana Vjollca 10 vite më parë, shumë ndryshe nga sot

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021778106689453
array(1) { ["section"]=> string(68) "marina-dhe-luana-vjollca-10-vite-me-pare-shume-ndryshe-nga-sot-89545" }