Marina e Big Brother: Ja plani im për bashkinë e Kavajës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:16 13-03-2015 Marina e Big Brother: Ja plani im për bashkinë e Kavajës Marina e Big Brother

Teksa bisedojnë në sallon me njëri-tjetrin banorët e Big Brother pyesin Marinën se çfarë do bënte ajo nëse do ishte në krye të bashkisë.

Marina përgjigjet se do të hapte sa më shumë vende pune, do ngrinte një vend ku të rinjtë të argëtoheshin, do ndërtonte një kënd lojërash për fëmijë, por theksin do e vinte me shumë në fshat, ku do investonte më shumë te të rinjtë, që nuk kanë një vend ku të argëtohen.

Sipas Marinës në fshatrat e Kavajës mungon argëtimi tek të rinjtë. Pas kësaj Marina do të ndërtonte një vend për të moshuarit ku ata rrinin dhe të kalon qetë aty. Ajo tregon se duke qenë se Kavaja është një vend turistik do investonte sa më shumë në këtë pjesë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012182950973511
array(1) { ["section"]=> string(60) "marina-e-big-brother-ja-plani-im-per-bashkine-e-kavajes-5817" }