Marina e ‘djeg’ me popullore, Geti ia merr valles, shikoni si janë veshur Luana dhe mamaja e Vjollcave (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:45 10-09-2017 Marina e ‘djeg’ me popullore, Geti ia merr valles, shikoni si janë veshur Luana dhe mamaja e Vjollcave (FOTOT)

Pas celebrimit në altar, çifti më i ri i showbizit tashmë burrë e grua, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, në çadrën gjigante të ngritur buzë Gjirit të Lalzit ka shpërthyer festa.

Nusja është çuar në valle e po ashtu edhe Getoari, ndërsa nuk kanë munguar as personazhet VIP si Ardit Gjebrea, Ermal Fejzullahu, Lori Hoxha dhe Ledion Liço, Erion Veliaj, Rezarta Shkurta e shumë të tjerë.

Ndërsa e ëma e Marinës ka tërhequr vemëndjen me “look”-un e saj modern.

rgt345hyj45j.jpg

deg5th5j5j.jpg

Motra e saj, Luana rrezaton në fustanin transparent që i shfaq linjat seksi.

fh4r5th45hjkjk.jpg

Vallëzimi romantik i çiftit

wergt45rhy45h4h.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prekëse: Zbulohet kush e shoqëroi Marinën në altar dhe ia dorëzoi Getit
Rekord VIP-ash te dasma e Marinës dhe Getit, tërbohen të gjithë (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.011475086212158
array(1) { ["section"]=> string(110) "marina-e-djeg-me-popullore-geti-ia-merr-valles-shikoni-si-jane-veshur-luana-dhe-mamaja-e-vjollcave-fotot-91862" }