Marina e Eli Farës, vajza që ka bërë operacion plastik gjithçka (FOTO: PARA DHE PAS)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:26 14-06-2016 Marina e Eli Farës, vajza që ka bërë operacion plastik gjithçka (FOTO: PARA DHE PAS)

Marina Fara, vajza e ikonës së bukurisë, këngëtares Eli Fara lakohet si një nga personazhet që i është nënshtruar shumë ndërhyrjeve plastike.

Kjo është një foto flagrante publikuar nga Vipat e Bllokut që tregon pamjen e Marinës përpara se t’i futej bisturisë.

Kështu, Marina ka bërë buzët, mjekrën, hundën, vetullat, mollëzat me botox, gjoksin dhe të pasmet.

Nuk e dimë nëse i ka mbetur ndonjë gjë tjetër pa bërë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027365922927856
array(1) { ["section"]=> string(86) "marina-e-eli-fares-vajza-qe-ka-bere-operacion-plastik-gjithcka-foto-para-dhe-pas-43434" }