Marina Fara këtë s’e kishte bërë kurrë, toples, e fërkojnë në mes të plazhit (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:26 26-07-2017 Marina Fara këtë s’e kishte bërë kurrë, toples, e fërkojnë në mes të plazhit (VIDEO)

Sa herë përmendet emri i saj, të gjithëve iu vijnë në mendje provokimet, senualiteti dhe lajmet e bujshme që janë bërë për vajzën e këngëtares së mirënjohur Eli Fara.

Marina Fara godet sërish, këtë herë ka provokuar në mes të plazhit. Të gjithë e kemi marrë vesh nga fotot e njëpasnjëshme që publikon në Instagram, se vajza seksi e këngëtares është me pushime. Në këtë ditë të nxehtë Marina ka vendosur të bëj masazh në mes të plazhit por nuk ka ngurruar të provokojë fansat, duke e hedhur këtë video në rrjete sociale, shkruan newsbomb.al.

Siç shihet, Marina ka publikuar këtë video, gati toples teksa fërkohet në pjesë delikate të trupit, por fansat nuk kanë rezistuar dhe i kanë komentuar se do ta “bënin me kënaqësi një gjë të tillë”.

 

 

Relaxing #relaxingmode? #perfectmasage #perfectplace #relaxgirls @inaetnapaluca ????????❤️??

A post shared by Marina Fara ? (@i_am_marinafara) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022211074829102
array(1) { ["section"]=> string(86) "marina-fara-kete-s-e-kishte-bere-kurre-toples-e-ferkojne-ne-mes-te-plazhit-video-87426" }