Marina Fara më e nxehtë se kurrë me bikini, por situata i del jashtë kontrollit, zbulon një pjesë intime të trupit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:41 28-01-2018 Marina Fara më e nxehtë se kurrë me bikini, por situata i del jashtë kontrollit, zbulon një pjesë intime të trupit  (FOTO)

Marina Fara është një ndër personazhet më të kometuar të showbizz-it. Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Fara di të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Marina publikon shpesh foto provokuese dhe gjithnjë kritikohet lidhur me këtë. Ndërsa së fundmi mesa duket diçka i ka dalë jashtë kontrollit bukuroshes. Teksa ka publikuar një foto në Instastory, Marina përveçse shfaqet shumë e nxehtë me bikini nuk ka vëne re një detaj.

Asaj i është zbuluar pjesa e gjoksit më shumë seç duhet. Ndërsa nuk e dinë nëse kjo është “dalje situate jashtë kontrollit” apo forma e radhës për të provokuar nga ana e Marinës.   

27394474_1656082481102198_427682796_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026798009872437
array(1) { ["section"]=> string(124) "marina-fara-me-e-nxehte-se-kurre-me-bikini-por-situata-i-del-jashte-kontrollit-zbulon-nje-pjese-intime-te-trupit-foto-108236" }