Marina Farës nuk i dalin fotot, filmon me video gjithë trupin që nga gjoksi deri te shalët

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:15 19-07-2017 Marina Farës nuk i dalin fotot, filmon me video gjithë trupin që nga gjoksi deri te shalët

Po të futesh në profilin e vajzës së këngëtares së mirënjohur shqiptare Eli Fara, nisur nga postimet që bën, duket sikur ajo është gjithmonë me pushime sepse asnjë foto nuk tregon se me çfarë punë merret gjatë vitit.

Marina Fara në fotot e shpeshta që publikon duket tejet sensuale, provokon me pikat e forta të pasmet dhe gjoksin.

Siç duket Marinës nuk i kanë mjaftuar fotot për të shfaqur asetet, këtë herë ka hedhur një video që i tregon mirë e bukur të gjitha.

 

A post shared by Marina Fara ? (@i_am_marinafara) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035201072692871
array(1) { ["section"]=> string(95) "marina-fares-nuk-i-dalin-fotot-filmon-me-video-gjithe-trupin-qe-nga-gjoksi-deri-te-shalet-86660" }