Marina foto me taksistin që mban në krah portretin e saj

Publikuar tek: aktualitet, më 19:32 28-06-2015 Marina foto me taksistin që mban në krah portretin e saj

Marina Vjollca është takuar më në fund me fansin e saj më të madh, taksisti Uljan Kolgjegja, i cili jo vetëm që e ka veshur makinën e tij me fotot e Marinës, por e ka bërë tatuazh portretin e saj.

Gjatë takimit me Marinën, djali madje i ka propozuar për martesë, duke i thënë se “edhe po pranove, përsëri do paguash shërbimin taksi”. Fotoja e shpërndarë në instagram nga vetë Marina e cila duket mjaft e surprizuar nga tatuazhi, i ka mbledhur në një kohë rekord mbi 5 mijë pëlqime.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pak minuta rreshje shiu dhe në Lushnje mund të lundrosh me varkë (Video)
Mallakastër/ Qëllohen me armë tre të rinj, 1 i vdekur dhe 2 të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.013216018676758
array(1) { ["section"]=> string(62) "marina-foto-me-taksistin-qe-mban-ne-krah-portretin-e-saj-14837" }