Marina Vjollca: Bebi im më e bukura në botë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:56 16-06-2016 Marina Vjollca: Bebi im më e bukura në botë

Bebi im më e bukura e botës, kështu është shprehur Marina Vjollca lidhur me më të bukurën sipas revistës 'SIA'.

Revista amerikane ‘SIA’ ka renditur moderatoren Luana Vjollca në krye të listës me vajzat më të bukura nga e gjithë bota.

Ky lajm e ka gëzuar mjaft Marinën e cila e ka postuar në llogarinë e saj lajmin dhe bashkangjitur shkruan: "Bebi im më e bukura e botës nga revista amerikane".

Sipas ‘SIA-s’ vjazat shqiptare janë shumë të bukura, kanë flokë  të errët dhe janë kombinim i klasikes dhe ekzotikes në të njëjtën kohë: “Kjo është edhe arsyeja pse nuk mund t’i dalloni dot lehtësisht, por këto vajza janë gjithandej”, shkruan revista.

 

marina_vjollca12.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.050410032272339
array(1) { ["section"]=> string(48) "marina-vjollca-bebi-im-me-e-bukura-ne-bote-43702" }