Marina Vjollca ju pret te Piramida

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:58 03-07-2015 Marina Vjollca ju pret te Piramida

E kujt mund t'ja merrte mendja se bukuroshja bjonde Marina Vjollca do priste te Piramida?!

Po ja që erdhi momenti pasi Marina tashmë ashtu sikurse dhe në vitet e shkuara është nën drejtimin e Summer Fest.

Veshja e Marinës, nuk ka se si mos bjerë në sy. Një jeshile e guximshme por që duket jashtëzakonisht bukur në dekoltenë e bjondes, dhe një fund që ia nxjerr në pah këmbët e bukura.

Pa, merak Marina. Se aty do i kesh të gjithë sa kohë te Piramida të jesh ti.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03048300743103
array(1) { ["section"]=> string(40) "marina-vjollca-ju-pret-te-piramida-15289" }