Marina Vjollca në super formë, “hedh” poshtë Getin dhe Luanën në publik për 1 foto

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:56 23-08-2017 Marina Vjollca në super formë, “hedh” poshtë Getin dhe Luanën në publik për 1 foto

2 motrat Vjollca, Marina dhe Luana janë mjaft të njohura për publikun shqiptar. Bukuroshet janë shumë të komentuara jo vetëm për linjat, bukurinë apo emisionet që prezantojnë por edhe për lidhjet e bujshme që kanë pasur me personazhë të famshëm.

Marina tashmë me një lidhje të konsoliduar me reperin kosovar Getoar Selimi, pritet t’i japë fund beqarisë së shpejti. Nga ana tjetër qëndron Luana, mjaft e famshme, komentohet pafund në rrjet per çdo foto të ekspozuar që publikon, e jo më pak e komentuar për lidhjen me Krenar Locajn, shkruan newsbomb.al.

Në një foto të publikuar së fundmi në rrjet Marina duket tepër tërheqëse dhe fine por ajo që vihet re është faktoi që ka lënë pas Getin dhe Luanën për të dalë vetë në foto. Epo sot nuk pyet njeri për të fejuar dhe motër kur vjen puna per foto. Megjithatë duhet të themi se Marina ngjan shumë bukur e veshur me të zeza dhe me kapelë në kokë, pas nuk mbeten as Luana me Getin.

 

Screenshot_3_copy_copy.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020721912384033
array(1) { ["section"]=> string(85) "marina-vjollca-ne-super-forme-hedh-poshte-getin-dhe-luanen-ne-publik-per-1-foto-89991" }