Marina Vjollca pa komplekse, fotografon veten pa grim dhe publikon foton

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:07 01-11-2016 Marina Vjollca pa komplekse, fotografon veten pa grim dhe publikon foton

Moderatorja e njohur Marina Vjollca është komentuar shpesh për pamjen e saj duke u cilësuar si ndër figurat e njohura pa operacione plastike.

Biondja seksi duket se ndihet mjaft mirë me veten, aq sa nuk e ka aspak problem të ndajë një foto pa make-­up me të gjithë fansat në rrjetet sociale.

Moderatorja ka publikuar në rrejtet sociale një foto ku shfaqet në timon, krejtësisht pa grim dhe duket mjaft mirë.

Kohët e fundit flitet se moderatorja dhe reperi i njour Getoar Selimi po përgatiten për dasmën e tyre që sipas mediave do të mbahet më 16 dhjetor në Tiranë.

marina6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029839038848877
array(1) { ["section"]=> string(77) "marina-vjollca-pa-komplekse-fotografon-veten-pa-grim-dhe-publikon-foton-58022" }