Marina Vjollca rrit temperaturat, shfaqet ‘përvëluese’ në Barbados (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:03 26-06-2019 Marina Vjollca rrit temperaturat, shfaqet ‘përvëluese’ në Barbados (FOTO)

Ndonëse prej disa kohësh është e shkëputur nga ekrani, moderatorja Marina Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka zgjedhur së bashku me bashkëshortin, reperin Getoar Selimi të  kalojë disa ditë pushime në Barbados.

Marina ka publikuar  në ‘Instagram’ disa foto, ku shfaqet shumë provokuese në det. Pamja duket shumë përrallore dhe hiret perfekte të Vjollcës e bëjnë të jetë edhe më e nxehtë.

Kujtojmë që Marina ka paralajmëruar se do të rikthehet në ekran në muajin shtator.

Screenshot_5.png

Screenshot_6.png

Screenshot_7.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069291591644287
array(1) { ["section"]=> string(75) "marina-vjollca-rrit-temperaturat-shfaqet-perveluese-ne-barbados-foto-169838" }