Marina Vjollca “shopping” me Getoar Selimin nëpër Tiranë, detaji që ra në sytë e të gjithëve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:51 10-03-2017 Marina Vjollca “shopping” me Getoar Selimin nëpër Tiranë, detaji që ra në sytë e të gjithëve Fotot: Jeta osh qef

Bjondja e njohur e ekranit, moderatorja Marina Vjollca dhe i dashuri i saj Getoar Selimi janë fotografuar ditën e sotme duke bërë shopping nëpër Tiranë.

Shumë të thjeshtë, sportivë e rehat janë dukur dy personazhet e njohur për publikun ndërsa ka rënë në sy fakti që Marina nuk i ka hequr për asnjë moment syzet nga sytë, kjo ndoshta për faktin se ishte e pagrimuar dhe druhej se si mund të dukej.

mar1.jpg

mar.jpg

mar2.jpg

mar3.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010870933532715
array(1) { ["section"]=> string(95) "marina-vjollca-shopping-me-getoar-selimin-neper-tirane-detaji-qe-ra-ne-syte-e-te-gjitheve-71460" }