Marinari mbijeton 66 ditë mbi varkën e përmbysur

Publikuar tek: bota, më 13:37 03-04-2015 Marinari mbijeton 66 ditë mbi varkën e përmbysur

Marinari Louis Jordan ka mbijetuar në det të hapur për 66 ditë. Anija e tij e peshkimit ishte përmbysur dhe ai ka qëndruar i ulur në trupin e anijes për dy muaj duke i mbijetuar shiut dhe peshqve.

37-vjeçari ishte raportuar si person i humbur nga familja e tij që në muajin janar. Ai u shpëtua nga një anije gjermane 200 milje larg bregut të Karolinës jugore ditën e mërkurë. “Mendova se ju humba” i ka thënë Louis familjarëve të tij kur është takuar me ta.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011399984359741
array(1) { ["section"]=> string(53) "marinari-mbijeton-66-dite-mbi-varken-e-permbysur-7729" }