Marinzë, 3 grabitës të armatosur tentojnë të vjedhin naftë nga pusi

Publikuar tek: aktualitet, më 11:42 21-04-2015 Marinzë, 3 grabitës të armatosur tentojnë të vjedhin naftë nga pusi Foto ilustruese

Tre grabitës të maskuar dhe të armatosur kanë tentuar të vjedhin naftë nga një prej puseve në zonën e Marinzës por janë konfliktuar me rrojen.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:00 të mëngjesit të sotëm, kur tre grabitësit janë pikasur nga roja i pusit të naftës kur kanë qëlluar në drejtim të tij dhe më pas janë larguar. Sipas policisë së Fierit, nga ngjarja nuk ka mbetur asnjë person i lënduar. Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e 3 grabitësve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Komisioni i Ligjeve, opozita: Janë larguar 9 mijë punonjës. Strakosha: Nuk kam dijeni
Lezhë, 50 familje të Torovicës largohen drejt BE-së »
Article Logic
Execution time: 0.017098903656006
array(1) { ["section"]=> string(71) "marinze-3-grabites-te-armatosur-tentojne-te-vjedhin-nafte-nga-pusi-9313" }