Mariza Ikonomi: Ai më la dhe erdhi pas 3 ditësh, tani jam me tjetër

Publikuar tek: barometri, më 08:34 08-12-2016 Mariza Ikonomi: Ai më la dhe erdhi pas 3 ditësh, tani jam me tjetër

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025233030319214
array(1) { ["section"]=> string(71) "mariza-ikonomi-ai-me-la-dhe-erdhi-pas-3-ditesh-tani-jam-me-tjeter-61961" }