Marjana Kondi e thotë troç, ja sa u pagua në '2 gisht mjaltë'

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:54 25-04-2019 Marjana Kondi e thotë troç, ja sa u pagua në '2 gisht mjaltë'

Aktorja e njohur Marjana Kondi ishte e ftuar në emisionin 'Trokit' në 'InTV', ka folur ndër të tjera  edhe për filmin më të suksesshëm të momentit, '2 gisht mjaltë'.

Marjana luan rolin e mamasë së Ermalit në film dhe nisur nga batuta në emisionin 'Xing me Ermalin', ku tha se ishte paguar 50 euro, ajo vazhdoi të komentojë rrogën e saj edhe në 'Trokit'.

'Ishte shaka ajo. Pagesa ime? Unë mora vetëm 10 Euro, jam shumë e kënaqur',  tha Marjana duke qeshur.

E pyetur nëse ishte e gatshme të merrte pjesë në filmin e dytë, aktorja u shpreh: 'Po, do ta bëja filmin e dytë. Do ta bëja vetëm më 1 Euro, si ajo, Shqipëria 1 euro'.

LAJMI NË: http://www.intv.al/trokit-u-perfol-online-marjana-kondi-e-thote-me-ne-fund-ja-sa-u-pagua-ne-2-gisht-mjalte-vid-92300?fbclid=IwAR1UHLY6Z4Qe4cUR31UPuZ41YrfK4mxJt2-9BJvvpxgMxiybH7YjC7UGhCI

Screenshot_9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076899528503418
array(1) { ["section"]=> string(65) "marjana-kondi-e-thote-troc-ja-sa-u-pagua-ne-2-gisht-mjalte-161835" }