Marjana Kondi ka një mesazh për “atë” që e hoqi nga puna: E mirëpres sot në kinema, jam katunare

Publikuar tek: kulture-art, më 18:56 17-12-2016 Marjana Kondi ka një mesazh për “atë” që e hoqi nga puna: E mirëpres sot në kinema, jam katunare Marjana Kondi me Robert Ndreniken ne filmin \"Rrokullisja\" qe shfaqet sot ne kinema Millenium

Aktorja e mirënjohur Marjana Kondi, edhe kur reklamon veprat ku do të luajë, nuk ngurron të bëjë humor apo ironinë e radhës. 

Ka postuar fotot pjesë nga filmi Rrokullisja, që do të shfaqet mbrëmjen e sotme në kinema Millenium. Luan rolin e bashkëshortes krah aktorit të madh Robert Ndrenika.

“Ju mirëpres, mirëpres edhe atë që më hoqi nga puna. Prapë katunare jam, por me bashkëshort Robert Ndrenikën” shkruan Marjana Kondi duke postuar dhe foto nga filmi në rrjetet sociale.

Ndërkohë që lajmëron se në orën 19.00 në Kinema Millenium do të shfaqet filmi me skenar dhe regji të Leka Bungos, nën titullin Rrokullisja. 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026060104370117
array(1) { ["section"]=> string(98) "marjana-kondi-ka-nje-mesazh-per-ate-qe-e-hoqi-nga-puna-e-mirepres-sot-ne-kinema-jam-katunare-62968" }