Marjana Kondi për puthjen me Robert Ndrenikën: Sa kemi qeshur... S'kemi dubël tjetër

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:04 19-12-2016 Marjana Kondi për puthjen me Robert Ndrenikën: Sa kemi qeshur... S'kemi dubël tjetër

Marjana Kondi u shfaq në krah të aktorit Robert Ndrenika në filmin “Rrokullisje” me regji dhe skenar të Leka Bundos, në një film që mori duartrokitjet e publikut. Filmi trajton historinë e fajdeve në vitin 1997 në Shqipëri. Kondi ka rrëfyer emocionet në sheshxhirim, por dhe një sekuencë, ku ajo e aktori shfaqen duke u puthur. “Megjithëse tingëllon e vështirë, kjo skenë është realizuar vetëm me një dubël. U befasuam të dy dhe e kemi përmendur gjithmonë me të qeshura në sheshxhirim atë skenë” rrëfen Kondi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Interes i lartë për koncertin e 2 janarit, biletat shiten në kohë rekord
Terror në Gjermani, kamioni shtyp turmën në tregun e Krishtlindjeve »
Article Logic
Execution time: 0.012161016464233
array(1) { ["section"]=> string(86) "marjana-kondi-per-puthjen-me-robert-ndreniken-sa-kemi-qeshur-s-kemi-dubel-tjeter-63083" }