Mark Zuckerberg ka një Facebook të verdhë, ndryshe nga të gjithë ne (Fotot)

Publikuar tek: slide-lart, më 14:48 10-04-2016 Mark Zuckerberg ka një Facebook të verdhë, ndryshe nga të gjithë ne (Fotot)

Gjatë një transmetimi live këtë fundjavë, themeluesi i rrjetit social më popullor në botë, Mark Zuckerberg, nuk u tregua i kujdesshëm për të fshehur nga sytë e kureshtarëve aplikacionin e dedikuar që ai ka në iPhone-n e tij.

Megjithëse nuk përbën çudi, nisur nga fakti që Zuckerberg i ka të gjithë “miq” në Facebook, por askush nuk e sheh profilin e tij, ai ka në smartfon një Facebook me ikonë të verdhë.

Në aplikacionin e dedikuar ai ka një sërë opsionesh të reja si “Slideshow”, “Gif” dhe “Music”. Ndoshta opsione që po testohen dhe së shpejti do të jenë të aksesueshme nga të gjithë.

composer-skitch.jpg

facebook-new-menu-skitch.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025022983551025
array(1) { ["section"]=> string(78) "mark-zuckerberg-ka-nje-facebook-te-verdhe-ndryshe-nga-te-gjithe-ne-fotot-37317" }