Mark Zuckerberg një baba si gjithë të tjerët, i shtrohet punës duke i ndërruar pelenat të bijës

Publikuar tek: bota, më 10:26 12-12-2015 Mark Zuckerberg një baba si gjithë të tjerët, i shtrohet punës duke i ndërruar pelenat të bijës

Revolucionari i ‘’Facebook’’, Mark Zuckerberg është përfundimisht një baba i përkushtuar. Ai ka publikuar një foto teksa i ndërron pelenat të bijës dhe në fakt foton e ka publikuar në profilin e tij.

Kështu ai po e përdor rrjetin më të madh social, që e shpiku vetë,  si gjithë ne të tjerët.

Edhe më parë Zuckerberg e kishte thënë se do t’I kushtonte ditë nga puna e tij e përditshme rritjes së vajzës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010549068450928
array(1) { ["section"]=> string(100) "mark-zuckerberg-nje-baba-si-gjithe-te-tjeret-i-shtrohet-punes-duke-i-nderruar-pelenat-te-bijes-27581" }