Mark Zuckerberg pret të bëhet baba për herë të dytë, Priscilla shtatzënë me vajzë

Publikuar tek: bota, më 20:16 09-03-2017 Mark Zuckerberg pret të bëhet baba për herë të dytë, Priscilla shtatzënë me vajzë

Themeluesi i rrjetit social Facebook, Mark Zuckerberg, ka ndarë sot me ndjekësit e tij lajmin e gëzuar të shtatzanisë së bashkëshortes, Priscilla Chan.

Zuckerberg thotë se pas një eksperience të vështirë gjatë ardhjes në jetë të djalit të tyre të parë, Max, tashmë uron të jetë e shëndetshme ndërsa shprehet i lumtur që është vajzë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012267827987671
array(1) { ["section"]=> string(86) "mark-zuckerberg-pret-te-behet-baba-per-here-te-dyte-priscilla-shtatzene-me-vajze-71362" }