Marrëdhënie seksuale me të mitur, arrestohet 23-vjeçari nga Durrësi (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:23 25-11-2020 Marrëdhënie seksuale me të mitur, arrestohet 23-vjeçari nga Durrësi (EMRI) Foto ilustruese

Është arrestuar një 23-vjeçar, i cili akuzohet për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me të mitur”.

Në pranga ka rënë Kristjan Stojani, 23 vjeç, banues në Korçë, pasi Gjykata e Shkallës së Parë Korçë e ka dënuar me 3 vjet, 5 muaj e 10 ditë burgim, për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me të mitur”, të cilën e ka konsumuar në vitin 2016, në Korçë.

“Shërbimet e Komisariatit të Policisë Durrës, në vijim të punës për kapjen e personave në kërkim dhe vënien e tyre para përgjegjësisë penale, ndaluan shtetasin Kristjan Stojani, 23 vjeç, banues në Korçë, pasi Gjykata e Shkallës së Parë Korçë e ka dënuar me 3 vjet, 5 muaj e 10 ditë burgim, për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me të mitur”, të cilën e ka konsumuar në vitin 2016, në Korçë,” njofton policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Krimet e luftës në Shqipëri, Balla dorëzon në Kuvend kërkesën për ngritjen e Komisionit Hetimor për 'Dick Marty'
Në ditëlindjen e Bes Kallakut bashkë me Metën, Sokol Balla shpërthen ndaj Erion Isait: Një gaztor i nivelit të dytë që sfidon nervat tona. Mos u tall me ne Edi Rama, shkarkoje! (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012158155441284
array(1) { ["section"]=> string(78) "marredhenie-seksuale-me-te-mitur-arrestohet-23-vjecari-nga-durresi-emri-229024" }