Marrëveshja PD-PS, reagon Jozefina Topalli: Pushuan çështjen për Bashën dhe rikthehen në krahët e njëri-tjetrit

Publikuar tek: politike, më 15:01 14-01-2020 Marrëveshja PD-PS, reagon Jozefina Topalli: Pushuan çështjen për Bashën dhe rikthehen në krahët e njëri-tjetrit Topalli-Basha

Reagon ish-kryeparlamentarja dhe një nga figurat qendrore të PD-së së hershme, Jozefina Topalli.

 Topalli ironizon marrëveshjen e sotme me pushimin e çështjes dje ndaj Lulzim Bashës.

“Ja kështuuu... pasi pushoi “çështjen gjykata”, rikthehen përsëri në krahët e njëri -tjetrit”, shkruan Topalli ironikisht e plot dyshime teksa publikon foton e palëve ulur në tryezën e dialogut.

LEXO EDHEEKSKLUZIVE/ ‘Dora e hekurt’ e ndërkombëtarëve, zbardhen prapaskenat e marrëveshjes për reformën zgjedhore! PD imponon draftin e saj, PS shtyn mandatin deri në 2021

Screenshot_12.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007634162902832
array(1) { ["section"]=> string(116) "marreveshja-pd-ps-reagon-jozefina-topalli-pushuan-ceshtjen-per-bashen-dhe-rikthehen-ne-krahet-e-njeri-tjetrit-192038" }