Marrëveshja Rama-Basha çmonton çadrën e opozitës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:41 19-05-2017 Marrëveshja Rama-Basha çmonton çadrën e opozitës

Kryetari i opozitës Lulzim Basha duke folur nga çadra e opozitës ka deklaruar se nga dje do të mbyllet çadra e ngritur para kryeministrisë për të marshuar drejt fitores. Deklarata erdhi pikërisht kur mbushen 3 muaj nga 18 shkurti.

“Ju merrni me vete mesazhin historik të kësaj çadre. Populli i bashkuar për një kauz të drejtë fiton gjithmonë. Ju pret një tjetër vizion i madh ta shëndrrojmë të gjithë Shqipërinë në sheshin e lirisë në çadrën e lirisë. Infektojeni gjithë Shqipërinë me kurajon tuaj me besimin tuaj të patundur”, tha Basha

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pakti historik! Rama dhe Basha i japin fund krizës me këtë shtrëngim duarsh në mesnatë (FOTO)
S’ka të ndalur Hysenbelliu, pas Pamelas sjell në Shqipëri këngëtarin e famshëm dhe xhirojnë bashkë klipin e hitit »
Article Logic
Execution time: 0.011262178421021
array(1) { ["section"]=> string(54) "marreveshja-rama-basha-cmonton-cadren-e-opozites-79164" }