“Marrëveshja u arrit, PD heq çadrën nga kryeministria dhe PS ngre çadrën te Presidenca”

Publikuar tek: aktualitet, më 15:04 18-05-2017 “Marrëveshja u arrit, PD heq çadrën nga kryeministria dhe PS ngre çadrën te Presidenca”

“Marrëveshja u arrit, PD heq çadrën nga kryeministria dhe PS ngre çadrën te Presidenca”.

Kështu shkruan gazetari Ylli Dylgjeri në një postim në facebook pasi është arritur marrëveshja mes 2 liderëve politikë, kreut të PD-së Lulzim Basha dhe kryeministrit Edi Rama mbrëmjen e djeshme.

Kujtojmë se Rama dhe Basha ditën e sotme zhvilluan takim kokë më kokë në Pallatin e Kongreseve, por detajet e këtij takimi nuk i ka zbuluar asnjëri prej liderëve politikë.

Postimi i Dylgjerit:

MARRËVESHJA U ARRIT!
PD heq Çadrën nga Kryeministria dhe 
PS ngre Çadrën te Presidenca.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vodhën bagëtitë dhe i transportuan me furgon, arrestohen 3 hajdutët (EMRAT)
Kush janë qendrestarët e fundit në çadër, ç’po ndodh tani në zemër të Tiranës (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.011193037033081
array(1) { ["section"]=> string(90) "marreveshja-u-arrit-pd-heq-cadren-nga-kryeministria-dhe-ps-ngre-cadren-te-presidenca-79091" }