Marrin flakë rrobat e endacakut, digjet pallati në Sarandë

Publikuar tek: aktualitet, më 20:14 02-01-2019 Marrin flakë rrobat e endacakut, digjet pallati në Sarandë Foto ilustruese

Një pallat është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Sarandë.

Zjarri ka rënë rreth orës 16:30 në një pallat 4-katësh në ndërtim, në rrugën Turizëm – Kanali i Çukës.

Mësohet se në katin e parë të godinës qëndronte një endacak dhe kishin marrë flakë materialet me të cilat ai kishte sajuar 'strehën' e tij.

Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë forcat zjarrfikëse dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasja e dyfishtë në Ballsh, kush është familja që u prek nga tragjedia (FOTO)
Shi dhe borë në të gjithë vendin, rikthehet i ftohti polar në Shqipëri »
Article Logic
Execution time: 0.011689901351929
array(1) { ["section"]=> string(64) "marrin-flake-rrobat-e-endacakut-digjet-pallati-ne-sarande-147308" }