Martesë në horizont? Elgit Doda i ulet në gjunjë Klea Hutës në mes të emisionit (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:29 27-02-2019 Martesë në horizont? Elgit Doda i ulet në gjunjë Klea Hutës në mes të emisionit (VIDEO)

Çifti i njohur i showbizzit shqiptar Elgit Doda dhe Klea Huta janë shpesh në qendër të mediave rozë.

Këtë të dielë Elgiti së bashku me Klean do të jenë të ftuar në emisionin ‘Familja’.

Në një video të publikuar nga Turjan Hysko duket që Elgiti i ka përgatitur një surprizë Kleas.

Në video Elgiti shihet i ulur në gjunjë para Kleas ndërkohë që disa fëmijë kanë bërë formën e zemrës.

’Dashuri më jep ti, do kujdesem për ty dhe do jemi gjithmonë të dy. Me krahët e mijë do të mbrojë’ dëgjohët të thotë Elgiti ku ndërkohë shumë nga fansat kanë aluduar se mund të jetë një propozim për martesë. 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065569877624512
array(1) { ["section"]=> string(91) "martese-ne-horizont-elgit-doda-i-ulet-ne-gjunje-klea-hutes-ne-mes-te-emisionit-video-154462" }