Martesë në kohë koronavirusi, Gold AG i jep fund beqarisë, dalin fotot nga momenti i kurorëzimit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:29 09-04-2020 Martesë në kohë koronavirusi, Gold AG i jep fund beqarisë, dalin fotot nga momenti i kurorëzimit Gold AG dhe Ahmed Kalaja

Disa javë më parë u fejua, ndërsa dje reperi Arian Agushi-Gold AG ka kurorëzuar dashurinë me martesë.

Këtë e ka bërë të ditur imami Ahmed Kalaja, të cilin reperi Arian Agushi e kishte zgjedhur që ta kurorëzoj me rite fetare.

“Kaq e kishte edhe Goldi… Shumë i gëzuar shumë i privilegjuar që e dirigjova Nikahun/ Kurorëzimin/ Celebrimin e vëllait tim; Arjan Agushit, Gold AG edhe kisha nderin tja uroja i pari; BAREKALLAHU LEKUMA… Allahu ju bekofte, lumturofte, te mira e bekime e bashke si ketu edhe ne boten tjeter! U trashegofshi me miresi begati e kenaqesi te Zotit! Amin!", ka shkruar ai në urimin që i ka bërë reperit me rastin e kurorëzimit të tij.

92823361_3118448814853048_8109254595399647232_o.jpg92456861_3118448761519720_4792762818879291392_o.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010332107543945
array(1) { ["section"]=> string(101) "martese-ne-kohe-koronavirusi-gold-ag-i-jep-fund-beqarise-dalin-fotot-nga-momenti-i-kurorezimit-201944" }